Kreativní project management

Potřebujete Váš projekt správně uchopit? Nemáte ještě ve všech jeho částech úplně jasno? Potřebujte dodat Vašemu projektu šťávu? Na našem tréninku si můžete nejen ujasnit klíčové části, pojmenovat slabiny a navrhnout jejich řešení, ale také díky kreativnímu brainstormingu formou Business deskové hry WStartUp úspěšně „vykopnout“ Váš produkt či službu na trh.

Kreativita hry a manažerský přístup přináší hráčům nejen nové pohledy a uvědomění si potenciálu svého, svých kolegů, ale především potenciálu projektu. Vedoucí hry/facilitátor se soustředí na udržení průběhu hry a koordinuje hráče, kteří jsou neustále zapojení do hry a kouč se soustředí na vytěžování užitečných informací a zápisu nezbytného pro tvorbu projektové strategie.

Obsah kurzu: Projdeme si celý projektový plán. Vyjasníme si úkoly a kompetence. Nastavíme si jasné cíle. Pojmenujeme rizika. Na brainstormingové platformě Business deskové hry WStartUp si celý projekt zahrajeme.

Kurz je určen: Kurz se vhodně uplatní pro projektové týmy, které jsou ve fázi navrhování nových projektů či jejich formulace.

Délka kurzu: zkrácený jednodenní (8h) / dvoudenní kurz (2 x 8 hod)

Lektor: Barbara Káňová a Jan Bureš

Typ kurzu: otevřený / uzavřený

Počet účastníků: 4 – 12

Objednat
koupit