Genesis Life

Koučovací hra pro práci s cíli

Hra Genesis Life je koučovací verzí hry Genesis. Skvělý nástroj pro práci s vašimi cíli a se vším s nimi spojeným – zdroje, motivace, překážky, které podporují nebo naopak nepodporující vztahy. Jedná se o simulační hru budoucího naplnění touhy, žití cíle, práce s možnostmi pro požadovanou budoucnost.

Všechno je jako v životě a hra vám umožní nahlédnout do budoucnosti. Žádné tajemství, jen modelování a trénink. Zjistěte, co z vyslovené touhy je „od sebe“, co od stereotypů, „sociálních očekávání“ a co od „výchovy“.

Uvědomte si přesně, která „skutečná touha“ zůstala nevyjádřena. Prohlédněte si své vlastní způsoby, jak se projevit na cestě k naplnění touhy (reakce na překážky, přijetí pomoci, povědomí o zdrojích a podpora).

Najděte překážky a zdroje k jejich překonání. Zahlédněte „bod“ naplnění touhy, který je okamžikem pochopení, že touha se splnila.

Ve hře jsou 3 úrovně – „Akce“, „Emoce“, „Myšlenky“, po jejichž absolvování si uvědomíte mnohem více o vaší touze a o sobě. Účelem procesu je zvýšit povědomí a v důsledku toho pochopení a přijetí těch částí vaší touhy, které jsou pro hráče skutečně „nativní“.

Na konci hry si musí účastník vybrat několik 7 herních karet, které vyvolaly uvědomění. Karty jsou vybírány ze všech 3 úrovní a tato volba sama o sobě je částečnou integrací důležitých součástí vaší touhy. 

Proč hrát Genesis live

  • Hra je navržena pro práci na přáních, cílech a variantách preferovaných v budoucnosti.
  • Lze ji použít v závislosti na účelu provedení jako psychologické poradenství, koučování nebo možnost seberozvoje ve volném čase 
  • Prozkoumání aspektů svého cíle
  • Hru lze hrát i pro vyjasnění vztahu firemního cíle s osobními cíli pracovníků nebo vyjasnění si vztahu k firemní vizi  

Výsledek hry

  1. Uvědomění nebo prohloubení uvědomění si vztahu ke své touze a směřování k ní 
  2. Ztotožnění se s firemní vizí nebo cíli prostřednictvím vize vlastních osobních cílů
Objednat
koupit