Sylva Hankeová 

Výtvarnice, event organizátorka, psychoterapeutka, průvodkyně osobnostně rozvojovou hrou Genesis

„Věřím, že každý člověk v sobě skrývá nějakou jedinečnou schopnost, prostřednictvím které může něco vytvořit a dát vzniknout něčemu novému. Mým úkolem je vidět váš vnitřní potenciál a ukázat vám ho.“

Vystudovala jsem psychologii, germanistiku a bohemistiku na Filosofické fakultě Ostravské univerzity. Po krátkém působení ve školství jako učitelka němčiny a češtiny jsem se dlouhá léta věnovala překladatelské a tlumočnické činnosti.

V roce 2013 jsem založila projekt Transformační kultura a umění, v jehož rámci pořádám koncertní a divadelní představení Léčivého divadla Gabriely Filippi, přednášky a umělecké výstavy.
Tvořím trojrozměrné alegorické obrazy a plastiky. Vedu výtvarné kurzy pro ženy, v nichž využívám své arteterapeutické metody Krasoterapie® k uvolnění mysli a kreativity prostřednictvím výtvarné činnosti.

Psychologií, jógovou a mystickou filosofií se zabývám od mládí. Své duchovní zkušenosti a meditační techniky jsem popsala v e-knize Umění vnímání vnitřní krásy. Poskytuji terapeutická sezenía své zkušenosti z oblasti osobního a spirituálního rozvoje předávám formou provázení osobnostně-rozvojovou hrou Genesis ve spolupráci s Lumírem Krainou a Lumírem Mořkovským v rámci projektu firmy BRAIN inspiration s.r.o. 

Co vám mohu nabídnout?

Objednat
koupit