Ing. Lumír Kraina

Podnikatel

„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Po dokončení inženýrského studia v oboru elektrotechnika jsem se pustil do soukromého podnikání v oblasti IT. V roce 1995 jsem založil firmu i-tec Technologies s.r.o. a v roce 1993 firmu BRAIN inspiration s.r.o. Obě tyto firmy sklízí úspěch na trhu již více než 25 let.

Coby vášnivý golfista jsem založil v Ostravě golfový klub, jehož jsem byl dlouhá léta předsedou, vedl golfovou školu a dodnes pořádám golfové turnaje.

Mou další oblastí zájmu je osobní a spirituální rozvoj, na který jsem navázal založením centra spirituálního rozvoje Asaya z.s., jakožto centra pro osvětu v transpersonální psychologie, šamanismu a dalších psychospirituálních přístupů. Společně s režisérem Filipem zárubou jsme v roce 2017 založili firmu ASAYA Productions s.r.o., která dala za vznik celosvětově úspěšnému filmu Bufo Alvarius – The Undreground Secret a nově jsme dokončili překlad knihy Ropucha a Jaguár.

Touhu předat poznatky ze sféry osobního rozvoje, spirituálního rozvoje a leadershipu, bych rád naplnil v našem posledním podnikatelském projektu firmy BRAIN inspiration s.r.o. , a to společně s Barbarou Káňovou, MSc ve spolupráci s odborníky z pomáhajících profesí.

Objednat
koupit