Barbara Káňová, MSc

Profesionální kouč, facilitátorka a konzultantka v oblasti business management a celostní péče o zdraví.

Po dokončení Master of Science in Law and Business Management jsem se věnovala a stále věnuji studiu a praxi v oblasti nejen firemního, ale také osobního rozvoje a celostní medicíny. Zajímá mne práce s dospělými a dětmi formou alternativních přístupů k rozvoji jejich potenciálu.

“Baví mě pomáhat druhým proměňovat sny ve skutečnost. Nejvíce si však cením toho, když se můžeme úspěšně podílet na zlepšení celkové kondice dětí a dospělých.“

Svoji kariéru jsem budovala původně ve sféře businessu, což se v roce 2012 změnilo během rodičovské dovolené přijetím nabídky vytvoření centra celostní péče SAGRAVITA s.r.o. To moji práci přeorientovalo k poskytování služeb v oblasti prevence a zdravého životního stylu.

V roce 2019 jsem navázala spolupráci s Ing. Lumírem Krainou, se kterým spolupracujeme na projektu BRAIN inspiration s.r.o., zaměřený na osobní a firemní rozvoj.

V současnosti se věnuji také magisterském studium pedagogiky se specializací Zdravotní pedagogika s psychodietetikou a Diagnostika a pedagogická terapie.

Pomůžu vám jako kouč

  • Při individuálním koučinku, kdy věnujete čas sami sobě, srovnáte si vize a myšlenky.
  • Provedu vás hrou Genesis. Jde o speciálně navrženou koučovací hru pro osobní rozvoj jednotlivce, skupiny do čtyř osob nebo páry.
  • Vedu i další hry jako Genesis Life pro sladění osobních a firemních cílů, Start-up kde proměníte nápad do konkrétního obchodního plánu a Matrix, u kterého přijdete na nové strategické a kreativní nápady.

Jako facilitátorka vedu kurzy pro firmy

Pečuji celostně o zdraví

  • Poskytuji služby v oblasti prevence a zdravého životní stylu v celostním centru SAGRAVITA s.r.o.
  • Více informací na www.sagravita.cz

Spolupracuji s centrem spirituálního rozvoje v Amazonii

  • Ve spolupráci se spřáteleným centrem spirituálního rozvoje Oni Shobó v srdci amazonské džungle se věnuji pořádání pobytových akcí se šamany nativních kmenů Shipibo a dalšími medicinmany a vegetalisty.
  • Více informací na www.cestydoperu.cz
Objednat
koupit